Zwyciestwo młodych Mulksiaków.

Inauguracja za nami.

W niedzielę inauguracja rozgrywek naszych mulksików odbyła się w Zduńskiej Woli.
Pierwszy mecz rundy wiosennej rozegraliśmy z Pogonią II Zduńska Wola.

Do naszych kolegów z Pogoni udaliśmy się w lekko okrojonym składzie, mimo to zabawa była udana, padło mnóstwo goli i chłopcy wrócili zadowoleni:-)

Mecz kończy się wynikiem 1:4 dla MULKS
(0-1,0-2,0-3,1-1)

Początek meczu bardzo wyrównany, lecz z każdą minutą to mulksiki przejmowały inicjatywę na boisku.
Wynik spotkania otworzył Olek strzałem z rzutu wolnego. Kolejne trafienia - Oskar podwyższa na 0:2 Sporo fajnych składnych akcji, pewne interwencje w obronie. Chłopaki bawili się świetnie i widać cieszyli grą:-)
Nie zabrakło oczywiście kilku piłkarskich kiksów, ale liczyła się świetna zabawa:-)
Kolejne minuty meczu i kolejne bramki dla naszych mulksików zdobywali Olek, Oskar, Karol, Szymek Witek i Michał
W całym meczu strzeliliśmy 7 bramek tracąc jednego gola.
Fajnie dziś wyglądały akcje ofensywne w wykonaniu Karola Oskara i Szymka Białka. Wspomagali ich dzielnie Szymek Witek, Tomek i Michał. Pewnie w obronie zagrał Kacper, kilka ciekawych interwencji zaliczył Olek.
Wszyscy zagrali z dużym zaangażowaniem i radością:-)