Grad goli w meczu na szczycie

Żaki nie zwalniają tempa, wczoraj na wyjeździe pokonali MKS Zduńska Wola. Mecz zapowiadał się ciekawie gdyż jak dotąd żadna z drużyn nie odniosła w lidze żadnej porażki.

Nasza drużyna od początku spotkania narzuciła swój styl gry czego efektem były dwie strzelone bramki w I kwarcie. Kolejne kwarty to kolejne zespołowe akcje naszego zespołu i kolejne bramki. Drużyna gospodarzy została zamknięta na własnej połowie i co jakiś czas wyprowadzała niebezpieczne kontrataki, ale w tym dniu dobrze w naszej bramce spisywali się Filip Bulzacki i Bartosz Szymczyk.

Zawodnicy rozegrali 5 kwart (dwie nieliczone do wyniku), w których w sumie wpadło 17 goli (14:3 dla MULKSu)

Ostateczny wynik spotkania:

MKS Zduńska Wola - MULKS Łask 3:5 (0:2, 0:7, 2:1,  0:2, 1:2)

Bramki dla MULKSu zdobywali: Norbert Duraj, Oskar Szczepaniak, Hubert Stawinoga, Wojciech Stachowiak, Jakub Grzegorczyk, Michał Miksa, Bruno Szylberg