Udany weekend w wykonaniu naszych orlików.

Rocznik 2007 grający w rozgrywkach I ligi okręgowej E1 Sieradz wygrał na własnym boisku z LKS Victoria Szadek 8:6. Wyniki mógł być zdecydowanie wyższy, ale brakowało skuteczności naszym młodym zawodnikom oraz nie udało nam się wystrzec w tym meczu od prostych błędów w obronie. Najskuteczniejszym zawodnikiem był Bartosz Rozwalak, który trafił sześciokrotnie do siatki rywali, mając przy tym ogromny wpływ na zwycięstwo naszego zespołu.

Rocznik 2008 pojechał do Zduńskiej Woli, gdzie mierzył się z miejscową Pogonią. Drużynę wsparlo czworo zawodników z rocznika 2009. Mimo słabego początku, po którym przegrywaliśmy 2:0, młodsi zawodnicy wzięli przykład z rocznika starszego i doprowadzili w ostatniej części gry do prowadzenie 3:2 i dowieźli taki wynik do końca. Trzeba zaznaczyć, że nasi młodzi zawodnicy nie pozwolili od wyniku 2:0 na zbyt wiele bramkowych sytuacji a sami raz za razem groźnie atakowali, ale również brakowało skuteczności. Zwycięskiego gola strzelił Karol Kras.

Brawa za postawę dla wszystkich chłopców.