Dobry mecz naszych orlików z Diamentem Zduńska Wola

W sobotnie południe również rocznik 2007 zmagał się w rozgrywkach ligowych. Podejmowaliśmy w Łasku zespół SPN Diament Zduńska Wola. Wyrównany mecz zakończył się zwycięstwem gości 5:6, a samo spotkanie mogło podobać się licznie zebranych kibicom młodych adeptów piłki nożnej. Sam mecz miał różne oblicza, raz przeważał jeden zespół, później drugi i tak na zmianę. Suma summarum młodzi zawodnicy zaprezentowali dość wysoki poziom piłkarskiego rzemiosła, przeprowadzając składne zespołowe akcję lub też popisując się niesamowitym akcjami indywidualnymi i groźnymi strzałami. Sam wynik świadczy o tym, że działo się wiele. Bramki dla naszego zespołu strzelali Bartosz Rozwala x2, Damian Bugała x2, Szymon Drewnowski. Należy wyciągnąć wnioski z przegranej i ciężko pracować dalej na treningu.
Kadra meczowa:
Sędzicki Mikołaj