WALNE ZEBRANIE CZŁONKÓW MULKSU

W dniu 22 listopada w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Łasku odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawcze Międzyszkolnego Uczniowskiego Ludowego Klubu Sportowego przy Centrum sportu i Rekreacji w Łasku. Celem zebrania było przedstawienie członkom stowarzyszenia sprawozdań zarówno z działalności zarządu klubu od 20.06. 2016 jak też sprawozdania finansowego oraz z działalności komisji rewizyjnej. Wszystkie przeprowadzone głosowania wykazały niemal jednomyślność uczestników walnego zebrania. Zarówno zarząd i komisja rewizyjna oraz ich sprawozdania zostały przyjęte prawie jednogłośnie, przy braków głosów negatywnych. Prezes klubu Andrzej Mazur przedstawił zgromadzonym obszerny sprawozdanie z działalności stowarzyszenia za okres sprawozdawczy oraz poinformował o celach na przyszły rok. Przychody i wydatki przedstawił wiceprezes Grzegorz Stolarek. Prezes odczytał list od Burmistrza Łasku Pana Gabriela Szkudlarka skierowany do uczestników walnego zebrania sprawozdawczego klubu.

Jednym z celów głównych było także przyjęcie nowego statutu klubu oraz ustanowienie stawek członkowskich oraz określenie wpisowego dla nowych członków. O ile wysokość składek i wpisowego zostało ustalone bez większych problemów zdecydowaną większością głosów, to niestety nowy statut nie został przyjęty z powodu niewystarczającej ilości upoważnionych do głosowania (przy co najmniej 50 procentowej frekwencji na walnym zebraniu, wymagana większość 2/3 głosujących za zmianą w statucie, bądź za zmianą całego statutu). Wymaganej frekwencji nie było zatem punkt ten nie mógł być przedmiotem obrad walnego zebrania.

Dziękujemy wszystkim obecnym, przede wszystkim rodzicom, trenerom, sympatykom i kibicom klubu za przybycie i aktywny udział w spotkaniu.

Zarząd i zawodnicy Klubu