WEEKENDOWY LIGOWY ROZKŁAD MECZY

Zaproszenie na mecze i do kibicowania zaczniemy od łaskiego CSiR. Tam w sobotę aż trzy pojedynki ligowe. Równolegle o 11.00 na dwóch boiskach zagrają nasi juniorzy. W II lidze wojewódzkiej juniorów młodszych MULKS podejmował będzie Gerlacha Drzewica natomiast zawodnicy z rocznika 2003/04 a więc z II ligi wojewódzkiej C1 trampkarz o punkty powalczą z drużyną Widoku Skierniewice. O szesnastej zaś ligowy szlagier. Na szczeblu okręgowym zagrają seniorzy naszego klubu z Klubem Sportowym Karsznice. Zainteresowanym nie trzeba przypominać że jest to nasz rywal z poprzedniego sezonu z klasy A i że zawsze mecze z drużyną z Karsznic wyzwalały dodatkowe emocje i elektryzowały kibiców.

W IV lidze Orkan podejmuje Zjednoczonych z Bełchatowa i inny wynik niż wysokie zwycięstwo gospodarzy byłby niespodzianką. LKS Kwiatkowice zagra w Łowiczu w niedzielę o dość nietypowej godzinie, a mianowicie o 11.00.

Tęcza Brodnia po kolejne punkty jedzie do Zygier natomiast Rokita podejmuje LGKS Charłupia Mała i jest to pojedynek dwóch beniaminków. Mecz ten rozegrany zostanie w sobotę na boisku w Ostrówku koło Łasku. Początek zaplanowany jest na 16.00.

W klasie B przedostatnia Chrząstawa zagra z ostatnią drużyną w lidze, czyli Wolą Bedkowską, GKS Sędziejowice jedzie do Karsznic na mecz z rezerwami KS Karsznice LUKS Bałucz zaś podejmować będzie inną drużynę z Karsznic Olimpię.

Jeżeli więc ktoś z was zamierza spędzić weekend na sportowo na pewno będzie miał z czego wybierać.

VI Liga

Orkan Buczek - Zjednoczeni Bełchatów, 24 września godz. 16.00