MULKS ŁASK - CZARNI RZĄSNIA W III KOLEJCE!!

KOLEJNY WEEKEND Z FUTBOLEM

Przed nami kolejny sobotnio- niedzielne zmagania ligowe na boiskach powiatu. MULKS Łask zagra na własnym boisku z drużyną LKS Czarni Rząśnia. Nasz sobotni rywal w poprzednim sezonie do końca walczył o awans na piąty poziom rozgrywkowy. Ostatecznie sztuka ta Czarnym się nie udała  i nasi rywale nadal rywalizują w sieradzkiej klasie okręgowej. W dotychczas rozegranych meczach Czarni przegrali 2-1 z drużyna K.S. Karsznice i zremisowali z Piastem Błaszki 2-2. W tabeli ligowej zajmują  czternastą pozycję z dorobkiem 1 punktu i stosunkiem bramek 3-4.

Czwartoligowiec Orkan Buczek zagra w w czwartej kolejce z Włókniarzem Zelów i każdy wynik jest tutaj możliwy.Orkan w trzech rozegranych meczach zgromadził 7 punktów (dwa zwycięstwa i remis, trzecie miejsce w tabeli)  ZKS Włókniarz natomiast wygrał dwa mecze i jeden przegrał (6 punktów, pozycja nr 9).

W klasie A Tęcza zagra z Ludowym Zespołem Sportowym z Sochy i mecz ten planowany jest na 11.00  w niedzielę w Sosze. Pomimo iż jest to mecz wyjazdowy to zdecydowanym faworytem spotkania jest  lider klasy A Tęcza Brodnia.
Druga drużyna reprezentująca nasz powiat w klasie A zagra w w sobote o 17.00 na boisku w Ostrowie k/ Łasku z drużyną GKS Goszczanów. Rywal Rokity w dotychczasowych dwóch meczach zdobył 4 punkty (zwycięstwo z LKS Socha i remis 2-2 z beniaminkiem z Charłupi) Rokita zaś poniosła dwie porażki z Unią Męka (3-6) oraz TS Janiszewice (1-0).

IV LIGA
Orkan Buczek - Włókniarz Zelów 27 sierpnia 17.00 stadion gminny w Buczku

KLASA OKRĘGOWA
MULKS Łask - Czarni Rząśnia 26 sierpnia 17.00 stadion miejski CSiR w Łasku

KLASA A
LKS Socha - Tęcza Brodnia 27 sierpnia 11.00 boisko w Sosze
Rokita Rokitnica - GKS Goszczanów  26 sierpnia 17.00 boisko w Ostrowie k/Łasku.